82 592-21-92

O firmie

Cukiernia Grela Michał rozpoczęła swoją działalność w 2000 roku. Zajmujemy się produkcjązdobienie tortu i sprzedażą własnych wyrobów cukierniczych.

zdobienie tortów

Misją naszej cukierni jest dostarczanie najwyższej jakości świeżych wyrobów dla słodkiej przyjemności naszych Klientów. Cały czas dążymy do poprawy zadowolenia naszych Konsumentów między innymi poprzez podnoszenie kwalifikacji pracowników, rozbudowę sieci sklepów cukierniczo-piekarniczych Grela, w celu dobrej dostępności do naszych produktów. Aby Państwa przyjęcie weselne lub urodzinowe było niezapomnianym przeżyciem nasi Klienci mogą składać zamówienia na ciasta i torty w sklepach firmowych. A szczególnie znane są specjalne torty o oryginalnym kształcie, które można zamówić w siedzibie firmy podczas miłej rozmowy przy filiżance kawy.

Powodzenie naszych wyrobów to wynik nowoczesnego i racjonalnego stylu zarządzania firmą oraz łączenie tradycji z oryginalnością. Nasze inwestycje skierowane są przede wszystkim w zakład produkcyjny, dzięki uzyskanemu dofinansowaniu ze środków UE zostały zakupione nowoczesne maszyny i urządzenia niezbędne do produkcji, a nowy zakład jest gwarancją wzorowych warunków pracy.

Nasza cukiernia od lat dostarcza smaczne wyroby cukiernicze do wielu sklepów spożywczych na terenie Chełma i okolic, a wychowankowie przedszkoli i szkół wyrośli na naszych codziennie świeżych drożdżówkach.

Rozwój firmy, pasja i wykorzystanie nowoczesnych technologii wyrobu jest gwarancją, że Klienci otrzymają najwyższej klasy wypieki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Torty okolicznościowe

Mogą być wykonane w dowolnym kształcie np: serce na walentynki, liczba na jubileusz, a okrąg na urodziny.


Torty dla dzieci

Specjalnie dla najmłodszych proponujemy stworzenie wymarzonego słodkiego tortu z ukochanym bajkowym bohaterem.


Torty weselne

Torty weselne z Cukierni Grela tworzone są według własnego wzoru czy pomysłu lub na podstawie sugestii Pary Młodej.