Cukiernia

Działająca od 2000 roku Cukiernia Grela Michał oferuje Klientom najwyższą jakość produktów, ogromny wybór wyrobów cukierniczych oraz różnorodność smaków. Jesteśmy także otwarci na specjalne zamówienia naszych Klientów.

Producent ciast

Cukiernia Grela to producent świeżych ciast i ciasteczek wykonywanych według tradycyjnej receptury wypieku. W naszym katalogu znajdziesz duży wybór produktów. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą, nowoczesnym sprzętem oraz własnym środkiem transportu. W związku z tym jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienia na terenie Chełma oraz okolic.

Zakład cukierniczy

Od 2010 roku tworzymy nasze wyroby w nowym zakładzie produkcyjnym, w którym wdrożony został System HACCP. Zakład Cukierniczy mieści się przy ulicy Warzywnej 2a w Chełmie.

Ciasta okolicznościowe

Organizujesz wesele, komunię, chrzciny, urodziny albo inne, ważne dla Ciebie przyjęcie? W takim razie przyda Ci się domowe ciasto lub tort na specjalne zamówienie! Tworzymy wyroby cukiernicze w oparciu o sprawdzone receptury, pozostajemy jednak otwarci na szukanie nowych rozwiązań zarówno pod względem formy, jak i smaku. Jesteśmy w stanie dotrzeć z zamówieniem do każdego odbiorcy na terenie Chełma, Zamościa, Krasnegostawu, Hrubieszowa i Lublina.

Oferta dla Klientów indywidualnych

W naszej galerii znajdziesz duży wybór ciast, ciasteczek, tortów, przekąsek pieczonych oraz słonych. Pomimo tak dużego asortymentu, możemy także przygotować wypiek na specjalne zamówienie Klienta.
Finalna kompozycja zależy tylko od Twojego pomysłu. Zapraszamy do przejrzenia oferty!

Oferta dla Klientów biznesowych

Cukiernia Grela każdego dnia dostarcza słodkie wyroby do okolicznych sklepów spożywczych, restauracji i kawiarenek. Prowadzisz własny biznes? Chcesz zapewnić odbiorcom świeże i smaczne ciasta? Zapraszamy do współpracy! Zapewniamy najwyższą jakość, najlepszy smak i piękne wykonanie.

Obok naszych wyrobów cukierniczych trudno przejść obojętnie.

Nasza oferta

Torty

Tort to arystokracja wśród słodkich wypieków. Nie tylko elegancko wyglądają i doskonale smakują, ale nadają także wyjątkowy wymiar każdej okazji.

Ciasta

Dobre ciasto może sprawić, że świat wokół znowu nabierze barw i wyda nam się piękny. Kawałek ulubionego wypieku umili poranek, urozmaici przerwę w ciągu dnia czy ubogaci niedzielne popołudnie.

Oferta weselna

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu przyszłych małżonków. Zdając się na Cukiernię Grela, każdy z Waszych gości z chęcią skusi się na kawałek weselnego tortu czy ciasta!

Wypieki na zamówienie

Cukiernia Grela jest otwarta na produkcję wyrobów przygotowanych na specjalne zamówienie Klienta, zarówno tortów, jak i ciast oraz ciasteczek. Zrealizujemy nawet najbardziej nietypowe pomysły.

Piekarnia

Szeroka gama oferowanego przez nas asortymentu, opiera się
na ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniu w branży. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty, u nas każdy znajdzie coś idealnego dla siebie i swoich bliskich!