Cukiernia Grela – o firmie

Wybór dobrego pieczywa, którego obecnie jest tak wiele różnego rodzaju, nie jest łatwy, a co dopiero wybór słodkości! Jedno jest pewne: najlepsze są te wyroby, które zachowują wysoką jakość!

Od 2000 roku Cukiernia Michał Grela raczy swoich Klientów ręcznie tworzonymi wyrobami.
Zapewniamy najlepsze ciasto, ciasteczka i torty w Chełmie, które dostarczamy do pobliskich sklepów, kawiarni i restauracji. Każdego dnia przybywa nam także nowych fanów tradycyjnych wypieków oraz nowości, którzy odwiedzają nasze sklepy firmowe.

U nas każdy smakosz znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Tradycja, która zobowiązuje

Korzystamy ze starych, sprawdzonych i wypracowanych przez naszą rodzinę receptur oraz tradycyjnych metod wypieku. Nasi Klienci doceniają smak klasycznej szarlotki, wspaniałych serników, lekkich ciast owocowych, ekskluzywnych tortów, czy zupełnie nowych propozycji cukierniczych.

Oferujemy pyszne drożdżówki, wykwintne jagodzianki, zawadiackie pączki, smakowite strucle i ciastka na wagę. Do naszych wypieków dołączyły także słone przekąski takie m.in. jak: mała pizza, cebularz, pieczarkarz czy drożdżówka z kapustą.

Jakość, rozwój i najlepszy smak

Nie spoczywamy na laurach i ciągle poszukujemy najlepszych rozwiązań technologicznych, które pozwolą na jeszcze lepsze usprawnienie produkcji. Stale poszerzamy także sieć sklepów cukierniczo-piekarniczych Grela, aby dotrzeć do kolejnych smakoszy wspaniałych wypieków.

Nasi pracownicy od lat uczestniczą w różnego rodzaju targach i eventach branżowych, pogłębiają wiedzę i podnoszą kwalifikacje. U nas jakość oferowanych produktów i higiena produkcji stanowią zgrany duet.
Równowagę tę osiągnęliśmy dzięki:

• wdrożeniu systemu zarządzania jakością oraz system bezpieczeństwa żywności HACCP
• sprowadzaniu surowców wyłącznie od uznanych dystrybutorów,
• szybkiej realizacji dostawy,
• unowocześnianiu zakładu produkcyjnego,
• inwestowaniu w najnowsze maszyny i urządzenia,
• udoskonalanie systemu zarządzania.

Zapraszamy do poznania pełnej oferty naszych smakowitych produktów!