Cukiernia GRELA

Cukiernia Grela to rodzinna, rzemieślnicza firma z województwa lubelskiego, która już od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku dba o to, by na Twoim stole nigdy nie zabrakło świeżych, smacznych i dobrych jakościowo wypieków!

Od początku swojego istnienia przyświeca nam misja zapewnienia naszym Klientom produktów o oryginalnym smaku, estetycznej formie i miłym aromacie przy zachowaniu najwyższych standardów jakości, a także ich prozdrowotnych właściwości.

Produkcja w Chełmie

W latach 70-tych powstała pierwsza piekarnia Grela w Chełmie założona przez Mariana Grelę, którą prowadził wspólnie z synem Witoldem Grela. W 2000 roku Michał Grela - syn Witolda zdecydował się na rozszerzenie dotychczasowej produkcji rodzinnej. W ten sposób do głosu doszły także różnego rodzaju wyroby cukiernicze. Dziesięć lat później słodka manufaktura została przekształcona w nowoczesny zakład produkcyjny, wyposażony w najnowsze maszyny i sprzęty, dzięki temu nasz wypieki zyskały wyjątkowego charakteru i mogły być produkowane na szerszą skalę.

Szeroka gama oferowanego przez nas asortymentu, opiera się na ponad siedemdziesięcioletnim doświadczeniu w branży. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty, u nas każdy znajdzie coś idealnego dla siebie i swoich bliskich!

Bogaty asortyment

Nie samym chlebem człowiek żyje, dlatego też w 2000 roku nasz asortyment na stałe poszerzył się o słodkie wyroby różnej maści. Szanujemy rodzinną tradycję, korzystamy ze sprawdzonych receptur, ręcznie formujemy ciasto, a przy tym wykorzystujemy najnowsze sprzęty, które usprawniają cały proces i pozwalają nam dotrzeć z naszymi produktami do wielu sklepów spożywczych, placówek oświatowych, restauracji i kawiarni na terenie Chełmna oraz okolic.

Nie zapominamy także o Klientach indywidualnych. Dla nich nasze sklepy firmowe są zawsze otwarte! Oferujemy szeroką gamę wyrobów cukierniczych: pyszne ciasta, babki, drożdżówki, gniazdka, pączki, jagodzianki, oponki, strucle, rogale, smakowite ciasteczka na wagę. Często zaskakujemy także nowościami.

Cukiernia Grela Michał szczyci się niesamowitymi, ręcznie zdobionymi tortami weselnymi, dla dzieci, na chrzest, I Komunię. Wykonujemy również torty i ciasta okolicznościowe na specjalne zamówienie Klientów.