Wypieki na zamówienie

Cukiernia Grela jest otwarta na produkcję wyrobów przygotowanych na specjalne zamówienie Klienta, zarówno tortów, jak i ciast oraz ciasteczek. Zrealizujemy nawet najbardziej nietypowe pomysły – swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które szukają idealnego wypieku na wesele, urodziny, chrzciny czy komunię, jak i Klientów biznesowych, którzy potrzebują regularnej dostawy najlepszej jakości wyrobów cukierniczych.

W nowych zakładzie cukierniczym, wyposażonym w najnowszy sprzęt jesteśmy w stanie podjąć się dowolnego modelowania i dekorowania zarówno tortów, jak i ciast. Wybór odpowiedniego wypieku może nastręczać nie lada problemu. Dlatego najlepiej zdać się na kilka sprawdzonych wariantów, wśród których każdy z gości znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Cukiernia Grela posiada bogaty asortyment ciast i tortów, które doskonale wyglądają i równie świetnie smakują. 

Wśród naszych wyrobów cukierniczych, które cieszą się największą popularnością i są chętnie wybierane na różnego rodzaju przyjęcia, wymienić można:

• sernik: tradycyjny, z brzoskwinią, z maliną, wiedeński, krakowski, kakaowy,
• ciasta z owocami: śmietanowiec, dynastia, fantazja, czekoladowo-jagodowe, jogurtowe,
• szarlotki, domowe z kruszonką,
• ciasta biszkoptowe: kopciuszek, malinowa chmurka, pani Walewska, królewiec, cappuccino.

Jeżeli wśród naszych propozycji nie znajdziesz ciasta czy tortu o interesującej Cię formie, czy smaku – wykonamy je dla Ciebie!

Zapraszamy do składania indywidualnych zamówień.

Słodkie przekąski gościńce

Podziękować gościom za przybycie można na różny sposób. Dużą popularnością cieszą się słodkie prezenciki jako gościńce dla gości weselnych czy uczestników przyjęcia urodzinowego. W ten sposób można okazać także wdzięczność za przybycie na chrzest oraz komunię.

Z pomocą Cukierni Grela przygotujesz wspaniałe gościńce! Wśród najchętniej wybieranych przez naszych Klientów ciast znajdują się m.in.: czekoladowiec, fantazja, królewiec, szarlotka z czarną porzeczką, sernik kakaowy, Martynka, snikers, malibu, szarlotka, kopciuszek oraz sernik krakowski.